Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek

()
Początkujacy
Mysle,ze ta garstka,Kolek,jest calkiem pokazna
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dobrze ze ty w niej jestes
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
my z ruszenie dupy turasa mozemy dostac kulke w leb a nasze drogie polskie panie ( oczywiscie nie wszystkie) ale sie na obczyźnie pierdolą za klasyczny talerz zupy!!!!! i to kurwa na lewo i prawo . no do chuja waclawa, tak byc nie powinno!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny,nie powinno....ale poprostu jest...Czasami sie tylko zastanawiam czym kieruje sie te nasze kobiety....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I ja się przyłaczę do wypowiedzi-ZAKAZ WSTĘPU BRUDASOM NA MN!!! i tyle.Modki powinni usuwać te profile w piz*u
Dobry turek-martwy turek.Mają dośc miejsca w necie,niech się gdzie indziej grupują.Juz im Sobieski raz pokazał,mozna i drugi..
Co do wypowiedzi jednego gościa tu n/t polaków ujebanych w gipsie w sklepie...Przeszkadza to komuś!?Wiatraki moze wszyscy chodza czyści do sklepu,co?Buhahahahaha-śmiech na sali...
Według tego toku rozumowania aby wpaść na sekundke po karte/cos na 2 sniadanie/do picia;muszę wziąć przysznic,ubrać wyprasowana koszulę,iśc na zakupy-wrócić i sie przebrać-i isc do pracy...Zejdź na ziemie gościu
Co do tematu turasów/brudasów i innego gówna-jestem za zakazem wpuszczania ich tutaj
PZDR
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
I ja się przyłaczę do wypowiedzi-ZAKAZ WSTĘPU BRUDASOM NA MN!!! i tyle.Modki powinni usuwać te profile w piz*u
Dobry turek-martwy turek.Mają dośc miejsca w necie,niech się gdzie indziej grupują.Juz im Sobieski raz pokazał,mozna i drugi..
Co do wypowiedzi jednego gościa tu n/t polaków ujebanych w gipsie w sklepie...Przeszkadza to komuś!?Wiatraki moze wszyscy chodza czyści do sklepu,co?Buhahahahaha-śmiech na sali...
Według tego toku rozumowania aby wpaść na sekundke po karte/cos na 2 sniadanie/do picia;muszę wziąć przysznic,ubrać wyprasowana koszulę,iśc na zakupy-wrócić i sie przebrać-i isc do pracy...Zejdź na ziemie gościu
Co do tematu turasów/brudasów i innego gówna-jestem za zakazem wpuszczania ich tutaj
PZDR

aacha i nagle dociera do nas , że niżej już upaść się nie da ??

hhh Pozdr i gratuluje linki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Napisze jeszcze tak....
Wszedłem tu zupełnie przypadkiem przez sznurek od znajomka-lookłem,fajnie spoko,ok;przyda się taki portalik do zawiazania znajomości,pogadania etc.Czasem się to może mocno przydać ze względu że nie mieszkam w jednym miejscu,tylko latam qrwa po tej Holandii z góry na dół i z prawa na lewo-w zależnosci jak kto zadzwoni
Wtedy tylko szybki kontakt z jakimś znajomkiem z forum,i flaszeczka,piweczko;cos tam jeszcze i już odmiana w monotonii...Dziś nawet spotkałem się z jedną dziewczyną na miłej pogawędce...Fajna rozmowa,troche śmiechu i żartów,odrobina flirtu;buziaczek w policzek na pozegnanie i bardzo miło popłynał czas w te deszczowe popołudnie..
Tak to rozumuje bynajmniej ja,istotę tej stronki...Nie zawsze łózko i rżnąć sie jak dzikie koty ale i nowe kontakty itd
Natomiast brudas włazi tu qrwa w jednym celu i dlatego won z tym gównem....Nie cierpie tej rasy jak cholera,chetnie znów bym któremu żebra pomacał gazrurką
Swego czasu pracowała tutaj i mieszkała ze mna i bratem przyjaciółka z podwórka od serca.Wszystko było ok do czasu gdy raz poszła na dyskoteke sama-ja byłem chory...Nie udało jej się upilnować i jakis skurwiel turecki sypnał jej tablete...wyladowała w szpitalu,szok,ciąża,aborcja ,depresja....Nie udało się ustalić kto i jak-aleśmy i tak troche nocami wpierdol pospuszczali kilkunastu...
Wiem że zaraz sie odezwą głosy ze Polak też tak potrafi-ale to nie zmieni juz mojego faktu i nastawienia do tych skurwysynów
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
piotrek napisał:
inne nacje naturalnie ze nie zadnych "brudasow"
jestem tego samego zdania co piotr!!! spolecznosc polakow to nie brudasow


Piotrek moze sprecyzuj o co dokladnie chodzi poniewaz o ile zgadzam sie ze portal MN jest przeznaczony dla Polakow mieszkajacych w NL to czesto widze "naszych" polskich brudasow ktorzy siedza w punach lub pod Albertem upieprzeni w farbie czy gipsie i jakos nie przychodzi chlopakom do glowy ze jak juz sie idzie "do ludzi " to wypada sie troche umyc, ao "kurwach" i chujach" z ktorych barany potrafia sklecic zdanie juz nie wspomne. Jestem tu od 1992 i powiem ci Piotrek szczerze. Marokancy i turcy (szcegolnie gowniarze ) czesto szukaja guza i najlepszym sposobem jest ignorowanie. Jak to mowia - "nie rusz g...na nie bedzie smierdzialo". Inaczej sie nie da. Zobacz zreszta jak to robia Holendrzy i jesli zyjesz juz w tym kraju to zachowuj sie jak europejczyk bo w gebie to tylko araby sa mocne...tylko w gebie na szczescie Pozdro

chyba nie bardzo wiesz o czym mowimy


Wiesz Piotrek nie jestem downem ale to o czym piszesz jest chyba odzwierciedleniem tego co robisz w realu....prawda???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
piotrek napisał:
inne nacje naturalnie ze nie zadnych "brudasow"
jestem tego samego zdania co piotr!!! spolecznosc polakow to nie brudasow


Piotrek moze sprecyzuj o co dokladnie chodzi poniewaz o ile zgadzam sie ze portal MN jest przeznaczony dla Polakow mieszkajacych w NL to czesto widze "naszych" polskich brudasow ktorzy siedza w punach lub pod Albertem upieprzeni w farbie czy gipsie i jakos nie przychodzi chlopakom do glowy ze jak juz sie idzie "do ludzi " to wypada sie troche umyc, ao "kurwach" i chujach" z ktorych barany potrafia sklecic zdanie juz nie wspomne. Jestem tu od 1992 i powiem ci Piotrek szczerze. Marokancy i turcy (szcegolnie gowniarze ) czesto szukaja guza i najlepszym sposobem jest ignorowanie. Jak to mowia - "nie rusz g...na nie bedzie smierdzialo". Inaczej sie nie da. Zobacz zreszta jak to robia Holendrzy i jesli zyjesz juz w tym kraju to zachowuj sie jak europejczyk bo w gebie to tylko araby sa mocne...tylko w gebie na szczescie Pozdro

chyba nie bardzo wiesz o czym mowimy


Wiesz Piotrek nie jestem downem ale to o czym piszesz jest chyba odzwierciedleniem tego co robisz w realu....prawda???

on nie robi nic zlego jeszcze pojdzie za to do nieba
a ty marus co? tatus pakistan czy co?
Zgłoś wpis


Bliżej nas